Kars Cami Kubbe Kaplama

Kars Cami Kubbe Kaplama

Kars Cami Kubbe Kaplama 

Doğu'da tarih kokan Sarıkamış faciası vb. birçok tarihi olaya tanık olan şehrimiz Kars'tır. Erzurum ve Kars civarı olarak Doğu Anadolu bölgesinin yüksek kesimlerinde yer alırlar. Tarihte birçok olaya tanık olan bu şehrimizde gezilecek çok güzel alanları bulunmaktadırlar. İlk akla gelen yeri Ani Harabeleridir. 

Camileri ile de ön plana çıkmaktadır. Menuçehr Cami, Kümbet Cami (en bilinen), Fethiye Cami ile bilinmektedir. Tarihi kalıntıların bulunduğu bu şehirde kültüre büyük önem verilmektedir. Cami kültürü ise ayrı bir yer tutmaktadır. Onun için Kars cami kubbe kaplama olarak işlerimizi büyük bir titizlik ve hassasiyet içerisinde kültürel değerleri de ön plana çıkararak Kars'ın en büyük mirasına sahip çıkarak yapmaktayız. 

Kubbe Kaplamada Sanat Çalışması 

Kars bilindiği üzere Erzurum yöresini de içine alarak kara kışı ile meşhurdur. Karın yerde kalma süresi uzundur. Sonuç olarak eksi derecelerde her yer buz tutmaktadır. Camilerde ise sonuç olarak birtakım sıkıntılar yaşanmaktadır. Bunu önlemek için Kars cami kubbe kaplama buz tutan yerlerde oluşan akma, dökme vb. Diğer birçok sorunu çözüyoruz, tadilat ve tamiratı ise en iyi şekilde yaparak arkamızda iş bırakmıyoruz. 

Kars Cami Kubbe Ustası

Kars cami kubbe kaplama olarak firmamız kubbelerin yapımında resmen sanat eseri ortaya çıkarıyoruz. En ince detaya kadar önem vererek camilerimize insanların hayranlık içerisinde bakmasını sağlayacak en güzel kültürel miras kokan sanat çalışması yapıyor, insanları işimize hayran bırakıyoruz. 


Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin