Çanakkale Cami kubbe kaplama Ustası Tamirat Bakımı ve Fiyatları

Çanakkale Camii Kubbe Kaplama

Çanakkale'de Camii Kubbe Kaplama Hizmetleri Bakır Kurşun 

Camiler Müslümanlar için ibadet etme yeridir. Herkesin girip ibadet edeceği huzur bulacağı bir yerdir. İnsanlar ibadetlerini kusursuz bir şekilde yapabilsin diye Çanakkale cami kubbe kaplama olarak camilerin kubbelerini son derece özverili bir şekilde tamir ederek, onararak ya da yeniden bir kubbe yaparak caminin içine herhangi bir sızıntı olmasına engel oluyoruz.

Camileri kaplama yaparken kurşun kaplama, alüminyum kaplama ve bakır kaplama olacak farklı şekiller de kaplama yapıyoruz. Çanakkale cami kubbe kaplama işlemi yapılırken özellikle Kurşun kaplama işlemlerinde, kurşun altına horasan harcı ya da elenmiş toprak saman karışımı saman ekleniyor. Bunun sebebi ise kış soğuğunda toparlanması, yaz sıcağında genleşmesi durumunda kurşun yapısının zarar görmemesidir. 

Cami Kubbe Kaplama Nasıl Yapılır?

Çanakkale cami kubbe kaplama işlemlerinde hizmet veriyoruz bunun yanı sıra, cami tadilat işlemlerinde de güvenle tercih edebileceğiniz bir şekilde hizmet veriyoruz. Cami kubbe malzemeleri belirlendikten sonra kaplama işlemlerine başlıyoruz. Kurşun kaplama, alüminyum kaplama, bakır kaplama seklinde ki kaplama türleri ile hizmet veriyoruz.

Titiz olma konusunda son derece önemli ve dikkatli davranıyoruz. Kaplama yapılacak olan kubbe yüzeyleri pürüzsüz olunmalıdır. Kubbe yüzeyine ince şap atılarak zeminin en düzgün şekilde olması sağlanıyor. Daha sonra ise kaplama yapılacak malzemeler ile kaplama işlemine başlanır. Belirlemiş olduğunuz kaplama çeşidini kullanıyoruz. Firmamız sizlere bu hizmeti veriyor.


Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin