Antalya Cami Kubbe Kaplama Tamiri ve Bakımı

Antalya Cami Kubbe Kaplama

Antalya Cami Kubbe Kaplama - Alüminyum Kurşun Bakır 


 Camiler insanların huzur buldukları yerler arasındadır. Bazı özel günlerde ise içerideki insan yoğunluğu yer yer fazlalaşır. İnsanlar huzur buldukları camiler içerisinde güven ortamında olmak isterler. Cami yapım aşamasında ne kadar sağlam olursa olsun kubbelerindeki ve çatılarındaki kaplamalar eskiyebilir ya da zamanla yıpranabilir.


Bizler Antalya cami kubbe kaplama işi yapmaktayız. Aynı zamanda her türlü kaplama tadilatı ve tamiratı ile de ilgilenmekteyiz. İbadet edilen yerlerin sağlamlığı ve hava şartlarından etkilenmemesi bizler için de önem taşır. Antalya ili hava şartlarından dolayı çok fazla yağış almaz ancak yağış olduğu zamanlarda da kubbelerin akıtmaması gerekir.


 Antalya Cami Kubbe Kaplama Çeşitleri


Cami kubbe kaplama ustalığında neoklasik dönemdeki gelişmelerin bile önüne geçerek son noktayı Osmanlı devleti koymuştur. Hiçbir dönemde Osmanlı devletindeki cami kubbe kaplama işi bu kadar gelişme gösterememiştir. Antalya cami kubbe kaplama işlerinde de bizler Osmanlı mimarisini bozmadan aslına uygun olarak tadilat ve tamirat işlemlerini yapmaktayız.


Genel olarak geometrik şekillerin olduğu kubbe kaplama işlemlerinde kubbelerde de ovalimsi bir yapı karşımıza çıkmaktadır. Antalya cami kubbe kaplama tamiratı ve tadilatı işlemlerinde bizlere ulaşarak her türlü sıkıntı giderilir. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız ile irtibata geçerek sizlerde fiyat alabilir ve çalışmalarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Alüminyum kaplama, kurşun kaplama, bakır kaplama gibi çeşitlerimiz de bulunmaktadır.


 

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin