Amasya Cami Kubbe Kaplama

Amasya Cami Kubbe Kaplama

Amasya Cami Kubbe Kaplama - Bakım Tamirat 


 Camiler, Müslümanların günde beş vakit toplandıkları ibadet mekânlarıdır. İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu bu mekânlar her daim bakıma ihtiyaç duyar. Firmamız, Amasya cami kubbe kaplama denildiğinde, Camilerimizdeki kubbeler ile ilgili alüminyum kaplamabakır kaplama ve kurşun kaplama gibi gerekli tadilat ve tamirat işleri için her zaman hizmetinizdedir.


 Hizmet Detaylarımız Ve Kalitemiz


Camilerin kubbelerinin kaplanma işi son dönemde revaçta olan işlerdendir. Bu sebeple piyasada bu işi yapan birçok firma bulunuyor. Firmamız Amasya cami kubbe kaplama işinde kusursuz işçilik sergileyen, aynı zamanda yapıların tadilat işleri ile de ilgilenen bir firmadır. Kullandığımız kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliğimiz ile kubbe kaplamalarının uzun yıllar kullanılmasını sağlıyoruz.


İşimizi titizlikle yapıyor, işleme başlamadan önce kaplanılacak kubbenin ölçüsünü alıyoruz. Malzeme olarak alüminyumun mu, çeliğin mi, kurşunun mu veya bakırın mı uygun olacağına karar veriyor ve bu malzemeler için piyasanın en uygun fiyatını çıkarıyoruz. Çalışma yapacağımız zemini önceden inceliyor, eğer üzerinde düzeltme yapılmasına ihtiyaç duyuluyorsa bunu titizlikle hallediyoruz. Tüm bu aşamalardan sonra usta kadromuz ile iş güvenliğine önem vererek, kaliteli bir çalışma sonucunda işimizi vaktinde teslim ediyoruz.


Amasya cami kubbe kaplama işi bölgede özellikle birçok tarihi caminin bulunması bakımında revaçta olan bir hizmettir. Kaliteli işçiliği, uzman kadrosu ve titiz çalışmaları ile firmamız, en çok tercih edilen firmadır. Kubbe kaplama uygulamalarımızı, camilere yaptığımız tadilat ve tamirat işlerini internet sitemiz üzerinden detaylı olarak inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin