Edirne Cami Kubbe Kaplama Ustası - Kurşun Bakır Alüminyum Kaplama

Edirne Cami Kubbe Kaplama

Edirne cami kubbe kaplama işlemleri Kubbe Kapma Ustası firmamız tarafından yapılmaktadır. Camiler topluluğu bir araya getiren ve ibadet edilen bir mekândır. Günümüz de eski ve yeni camilerin, şadırvanların, türbelerin ve hanların, minarelerin alüminyum ve bakır kaplama işçiliğini sağlayan bir firma olarak hizmet vermektedir. Çelik Kurşun, alüminyum vb. şekillerde kubbe kaplaması yapılmaktadır.


Özellikle çelik kaplamalar camilerde kullanılmaktadır. Edirne çok güzel bir şehir olmasının yanı sıra cami sayısı da oldukça fazladır. Ve birçok caminin tadilatının yapılması gerekilir. Camilere kaplama da yapılmaktadır. Firmamız camilerin tamir ve tadilatlarını da profesyonel bir şekilde hizmet vererek yapıyor.


Neden alüminyum bakır çelik yada kuşun kubbe kaplama tercih Edilir?


Beton döküm olmadığı için mevsim değişikliği olunca çelik kubbe bu koşullardan olumsuz yönde etkilenmez. Caminin kubbesi tahrip olmaz ve hasara uğramaz. Edirne cami kubbe kaplama ustası da son derece önemli bir konudur. Firmamız camilerinizin kaplamasını son derece özen ile yapmaktadır. Edirne cami kubbe kaplama işlemi firmamız tarafından istediğiniz doğrultuda alüminyum bakır çelik yada kuşun kubbe kaplama olarak yapılmaktadır. Kaplamalar ekonomik ve estetiktir. Imalatın tamamı firmamız tarafından yapılmaktadır.


İstenilen ölçülerde ve tasarımda kubbe kaplama işlemi yapılmaktadır. Profesyonel bir ekip ve son derece kaliteli malzemeler ile firmamız kubbe kaplama ve camilerin geriye kalan tamir ve tadilat işlerini yapıyor. Son derece ekonomiktir kaplama işleri. Firma cami ile ilgili tüm tamirat ve tadilat işlerini yapıyor. 


 

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin