Adana Cami Kubbe Kaplama

Adana Cami Kubbe Kaplama

Adana Cami Kubbe Kaplama 

 

Firmamız Adana’daki tüm camilerin tadilat, tamirat, kubbe kaplama işleri ile ilgileniyor. Adana cami kubbe kaplama hizmetimiz uzun yıllardır firmamız tarafından kusursuz bir şekilde veriliyor.

 Nasıl Hizmet Vermekteyiz?


Camilerin üst örtüsü olan kubbeler gerek içten gerek dıştan dekorasyon değeri taşıyor. Akdeniz ikliminin hâkim olduğu Adana bölgesinde yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçiyor. Birçok bina örtüsü gibi cami kubbeleri de bu iklim koşullarından etkileniyor. Kubbe kaplama işlemi yapılmadan önce kaplanacak olan yerin ölçüsü alınır, ne kadar malzeme kullanılacağı hesaplanır ve zemin üzerinde düzeltmeler yapılır. 

Kurşun Bakır Alüminyum Kubbe Kaplama


Malzeme olarak da kurşun, bakır ve alüminyum kaplama malzemeleri kullanılır. Çalışmalarımızı sürdürürken temiz, titiz ve kaliteli bir çalışma ortaya koymak, işimizi vaktinde teslim etmek ve iş güvenliği önem verdiğimiz hususların başında gelmektedir. Adana cami kubbe kaplama hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Bizim farkımız ise kubbe kaplamada kullandığımız malzemelerin yıllar geçse de kalite değişkenliği göstermemesidir. 

Uzun kullanım ömrü olan malzemelerimizle titiz çalışmalar ortaya koymaktayız. Kaliteli işçiliğimiz ve alanında uzman ekibimizle bu sektörde iddialı çalışmalar yapmaktayız. Adana cami kubbe kaplama uygulamaları, cami tadilat ve tamirat işleri ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden daha önce yapmış olduğumuz çalışmaları ve bize referans olan kaynak ve firmaları detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.Adana Cami Kubbe Kaplama
Adana Cami Kubbe Tamirat
Adana Cami Kubbe Bakımı
Adana Cami Kubbe Kurşun Kaplama
Adana Cami Kubbe Alüminyum Kaplama
Adana Cami Kubbe kurşun kaplama
Adana Cami Kubbe tamiri ve Bakımı

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin